Indul a diaszpóra iskolatáborok új évada


Kedves Iskolatábor Szervezők!
Kedves Barátaink!

Boldog új évet kívánunk mindenkinek! Nagy örömmel jelentkezünk újra, immár pozitív hírekkel, ami igazi erőt adhat számunkra ebben az új esztendőben.

Jövő pénteken kettőkor újra indul a diaszpóra iskolatáborok új évada. A tavalyi járványsújtotta világban sajnos majdnem minden tábort le kellett fújnunk, igy az Új-Zélandra tervezett táborunkat is. Hosszabb egyeztetések után, idén 2021. január 8-12 között szervezzük meg immár II. Új-Zélandi diaszpóra iskolatáborunkat.

A helyszín:
Cím: Whatipu Road, Huia, Auckland 0604
https://www.whatipulodge.co.nz/

A program a Hungarikumok köré fog épülni, nagyon sok érdekes és izgalmas tervünk van igy nagyon várjuk majd a beszámolót. Sok sikert kivánunk a tanároknak és a diákoknak ezzel a pár képpel a tavaly előtti táborból.